Piratpartiets mötesplattform


Stängt ämne
 
Ämnesverktyg Sök i det här ämnet Visningsalternativ
  (#1) Gammal
Mötespresidiet Inte uppkopplad
 
Mötespresidiets avatar
 
Inlägg: 4 471
Reg.datum: Nov 2010
Standard Nuvarande förtroendevalda - 2012-02-08, 22:51

Styrelsen

Sammankallande med mandat t o m 2012-12-31
Marit Deldén

Ledamot med mandat t o m 2012-12-31
Johanna Julén
Sammy Nordström
Fredrik Strandin
Vakant (fyllnadsval ska hållas)
Vakant (fyllnadsval ska hållas)

Ledamot med mandat t o m 2013-12-31
Mattias Bjärnemalm
Henrik Brändén
Rick Falkvinge
Emil Isberg
Torbjörn Wester

Ledamot med mandat t o m 2014-12-31
JP Anderson
Fredrik Holmbom
Andreas Larsson
Vakant (fyllnadsval ska hållas)
Vakant (fyllnadsval ska hållas)


Valberedningen

Sammankallande med mandat t o m 2012-12-31
Vakant (fyllnadsval ska hållas)

Ledamot med mandat t o m 2012-12-31
Jonathan Rieder Lundkvist
Erik Lönroth
Jan Tegnér

Ledamot med mandat t o m 2013-12-31
Lars Johansson
Marcus Schmidt
Christoffer Willenfort


Revisorer, med mandat t o m 2012-12-31

Ordinarie: Göran Widham
Ersättare: Isak Gerson
Ordinarie: C Magnus Berglund
Ersättare: Vakant (fyllnadsval ska hållas)


Mötespresidium fram till och med två veckor efter detta vårmöte

Mötesordförande: Andreas Bjärnemalm
1:a vice mötesordförande: Nils Agnesson
2:a vice mötesordförande: Johan Karlsson
3:e vice mötesordförande: Jonatan Kindh
4:e vice mötesordförande: Jörgen Lindell
5:e vice mötesordförande: Ola Andersson
6:e vice mötesordförande: Rickard Andersson

Senast redigerad av Mötespresidiet den 2012-03-15 klockan 01:57.
   
Stängt ämne
Ämnesverktyg Sök i det här ämnet
Sök i det här ämnet:

Avancerad sökning
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av




Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
vBulletin Skin developed by: vBStyles.com